Jak wybrać system dozowania kosmetyków hotelowych?

Jednym z najważniejszych aspektów w każdym biznesie, także hotelowym jest utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta. Odpowiedni system hotelowy pozwala na utrzymanie wysokich standardów hotelu oraz najwyższą jakość obsługi klientów. Jest to tak samo ważne w małych pensjonatach, jak i dużych obiektach hotelowych. Wdrożenie systemów dozowania zapewni łatwość w obsłudze zarówno klientom jak i obsłudze hotelowej. Takie rozwiązanie ułatwi pracę pracownikom hotelu, a jednocześnie zautomatyzuje wiele czasochłonnych procesów. Dlaczego warto wyposażyć hotel w systemy dozowania kosmetyków hotelowych?

Zalety wdrożenia dozowników hotelowych

  • Systemy dozujące zaopatrzone są w odpowiednie zabezpieczenia, które zapobiegają nie chcianym kradzieżom. 
  • Dozowniki posiadają odpowiednie systemy zaworów, dzięki którym produkt nie kapie i jest dłużej eksploatowany.
  • Zamontowany produkt zużywany jest do końca, dzięki inteligentnemu dozowaniu produktu w zależności od potrzeby.
  • Systemy dozowania składają się z uchwytów mocowanych do ściany za pomocą taśmy montażowe lub śrub oraz z wymiennych wkładów z kosmetykami
  • Szeroki wybór kosmetyków dedykowanych do systemów dozowania: żele pod prysznic, szampony, odżywki i balsamy
  • Duży wybór pojemności opakowań kosmetyków (od 300ml do 525ml) oraz szeroka paleta kolorów uchwytów pomaga spersonalizować dozowniki idealnie do potrzeb Twojego hotelu
  • Designerski wygląd opakowań kosmetyków wyróżni dozowniki na tle konkurencji oraz sprawi, że łazienka hotelowa będzie miała nowoczesny wystrój
  • Wszystkie systemy dozowania są proste i szybkie w myciu oraz dezynfekcji, dzięki czemu kolejni goście będą mogli się szybciej zameldować do swojego pokoju hotelowego

Rodzaje systemów dozowania

System Press+ wash

Jest to system składający się z transparentnej obręczy, która ułatwia dozowanie oraz z minimalistycznego uchwytu. Press+ wash to bardzo funkcjonalne i łatwe w konserwacji rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością można dozować w łazienkach wysokiej klasy kosmetyki hotelowe. Do systemu oferujemy butelki o pojemnościach 300ml i 330 ml, które wystarczają na około 3-4 tygodnie użytkowania. Do wyboru są butelki nieprzezroczyste z bocznym paskiem do podglądu ilości produktu oraz przezroczyste.

Wszystkie wkłady do systemu zostały wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, które w 100% nadają się do recyklingu. W serii uchwytów press+wash do wyboru są pojedyncze dozowniki w czterech opcjach kolorystycznych: białym, srebrnym błyszczącym, srebrnym matowym oraz złotym. 

Smart Care System 

To przyjazny dla środowiska system dozowania wyposażony w elegancki, smukły uchwyt, który dopełnia wyglądu łazienki hotelowej. Do systemu oferujemy wymienne wkłady z kosmetykami o pojemności 300 ml.  W systemie Smart Care znaleźć można dwa modele dozowników: pojedynczy i podwójny, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie hotel chce pozostawić do dyspozycji gości dwa produkty skomponowane według potrzeb.

Dostępne są trzy kolory uchwytów srebrny błyszczący, srebrny matowy i biały. System dozowania jest również wyposażony w system zabezpieczający przed kradzieżą i w kluczyk do odblokowania i wymiany wkładów. Istnieje również możliwość otrzymania jednego kluczyka na kilka uchwytów.

ILLI 1

Elegancki, minimalistyczny system dozowania ILLI 1 idealnie pasuje do wszystkich łazienek w stylu skandynawskim. Kosmetyki z serii ILLI 1 występują w pojemności 325 ml i posiadają zawór zabezpieczający przed samoistnym wylewaniem się produkt. System składa się również z uchwytu mocowanego do ściany oraz z frontu w postaci zakrzywionej płytki. Jego ergonomiczny kształt  pozwala na dozowanie kosmetyku za pomocą  jednej dłoni. Fronty dostępne są w trzech kolorach: srebrnym, czarnym i białym. Jest możliwość zamówienia frontu bez napisu lub z napisami: SOAP, HAIR.BODY, HAIR.BODY.HANDS

ILLI 2 

Ekologiczny system dozowania kosmetyków hotelowych, który składa się z uchwytu montowanego do ściany oraz wymiennego wkładu z kosmetykami. Uchwyty z tej serii występują w dwóch opcjach kolorystycznych: antracytowej i białej. Do systemu dedykowane są wkłady o pojemności 525 w pasujących kolorem butelkach nadających się do recyklingu. Butelki są zabezpieczone przed samoistnym kapaniem produktu. Uchwyty można zakupić z dwoma różnymi zapisami: HAIR.BODY albo SOAP. 

Dozowniki z pompką 

Są to klasyczne produkty które można umieścić na blacie lub umywalce w łazience, jest również możliwość umieszczenia ich na dedykowanym uchwycie montowanym do ściany. System składa się z uchwytu ze stali nierdzewnej oraz pasujących do niego butelek o pojemności 300ml. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się opakowania produktów o pojemności 1 litra lub 5 litrów, którymi można napełniać ponownie dozowniki. Specjalna pompka pozwala na dozowanie każdorazowo odpowiedniej dawki kosmetyku, a jego wytrzymała jakość wykonania pozwala uniknąć samoistnego kapania. System posiada dwa rodzaje uchwytów ,które są dostępne są w wersji pojedynczej, na jedną butelkę i w wersji podwójnej. Do obu uchwytów pasują różne linie kosmetyków hotelowych:

PARIS: Eco- Boutique, Naturals Remedies, Aqua Senses,

PISA: Pure Herbs, Hydro Basics, Fair Cosmethics.

Jaki dozownik wybrać do hotelu ?

Dzięki szerokiej ofercie systemów dozowania kosmetyków hotelowych mogą Państwo znaleźć produkt spersonalizowany do swojego hotelu, pensjonatu lub apartamentu. Podczas wyboru dozowników hotelowych warto wziąć pod uwagę styl swojego obiektu, a następnie dopasować  wizualnie do wystroju hotelu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi biurami handlowymi i doradcami w celu dobrania oferty!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..