Magiczna gąbka Vileda
Trudne zanieczyszczenia – jak skutecznie je usunąć bez środków chemicznych?

Osad, zaschnięte plamy i zarysowania to pozornie trudne do usunięcia zanieczyszczenia, które napotykamy nie tylko w swoich domach, ale również w miejscach pracy. Ściany, blaty, drzwi, czy okiennice to obszary, które szybko ulegają zabrudzeniu. Na ścianach często możemy zauważyć ślady po brudnych palcach, po rysunkach dzieci, po pryskającym oleju lub rozlanej herbacie. O poplamienie blatów, mebli i wszelkich kuchennych powierzchni również nie jest trudno. Zaschnięte plamy na stołach, czy tłuste plamy na okapach kuchennych są zarówno nieestetyczne jak i niehigieniczne. W jaki sposób szybko i skutecznie usuwać takie zabrudzenia? Jakie akcesoria do sprzątania wybrać?

Magiczna gąbka Miraclean Vileda Professional

Oryginalna gąbka Miraclean od marki Vileda Professional przeznaczona jest do usuwania śladów i plam bez użycia środków chemicznych. Miraclean to magiczna gąbka, która potrafi usunąć plamy z długopisów i pisaków pozostawionych na blatach stołowych, kamienia z umywalek, zabrudzeń na białych tablicach, tłustych zabrudzeń w zlewie, odcisków palców ze ścian oraz pozostałych na pozór trudnych do usunięcia zabrudzeń. Struktura gąbki jest bardzo delikatna, a mimo tego skutecznie ściera zabrudzenia. Materiał z którego wyprodukowana jest gąbka zapewnia ekonomiczne zużycie, ponieważ można ją używać wielokrotnie i to bez dodatku detergentów. Gąbka przy użyciu wyłącznie wody poradzi sobie z wieloma irytującymi zabrudzeniami i sprawdzi się doskonale w punktowym czyszczeniu plam, zatartego brudu i niechcianych śladów. Odpowiednio używana nie powoduje zarysowań na czyszczonych powierzchniach.

Magiczna Ścierka PVAmicro Vileda Professional

Ścierka PVAmicro jest idealna do szybkiego czyszczenia twardych powierzchni. Wyprodukowana jest z innowacyjnej tkaniny wykonanej z fabrycznie impregnowanej mikrofibry PVA. Specjalistyczny materiał ścierki zapewnia gładką strukturę wewnętrzną i wysoką wydajność czyszczenia. Ścierki PVAmicro są wyjątkowo trwałe i mogą być prane nawet kilkaset razy. Dodatkowo dzięki powlekanym włóknom ścierka po wypraniu zatrzymuje 40x mniej zabrudzeń niż jej tradycyjny odpowiednik. Ścierka PVAmicro jest dobrze znana również w profesjonalnych zastosowaniach, dzięki swojej chłonności i braku powstawania smug na czyszczonych powierzchniach. Produkt powinien być używany po namoczeniu, łatwo się wypłukuje i nie pozostawia smug. Ścierka dedykowana jest do czyszczenia: mebli biurowych, szkła, luster stali nierdzewnej i pozostałych twardych powierzchni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi biurami handlowymi i doradcami w celu dobrania oferty!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..