Na korytarzu stoją czerwone meble. Po prawej stronie są okna. Sposób na to jak myć okna znajduje się w tekście.
Jak myć okna? Sposób na szyby bez smug.

Częścią wizerunku każdej firmy jest jej siedziba. Czyste wnętrze jak i zewnętrzny wygląd stanowi o profesjonalizmie przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważne jest aby pamiętać o odpowiednim i systematycznym myciu powierzchni szklanych profesjonalnymi produktami do mycia i sprzątania. Regularne czyszczenie powierzchni szklanych sprawi, że budynek w którym mieści się Twoja firma będzie się znakomicie prezentował. Czyste okna, lustra, witryny i szyby zapewnią profesjonalne środki czystości dedykowane do mycia powierzchni szklanych. Dowiedz się jak myć okna!

Profesjonalny sposób na okna bez smug

Aby nasze okna i szyby były czyste, należy przestrzegać pewnych reguł. Ważne jest aby okna myć w odpowiedniej kolejności najpierw ramy, potem szyby. Należy pamiętać również, aby rozpocząć mycie okien od góry i następnie kierować się ku dołowi dzięki temu na naszych powierzchniach szklanych nie zostaną żadne zacieki czy smugi. Skuteczne czyszczenie zapewni także odpowiednia systematyczność. Częstotliwość mycia okien i innych tego typu powierzchni zależy w dużym stopniu od warunków, jakie panują w pomieszczeniu oraz od poziomu zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz. W miejscach o wysokim poziomie zapylenia np. w okolicach magazynów, fabryk przemysłowych i w pobliżu dróg o dużym nasileniu ruchu zabrudzenia będą się częściej pojawiać. Dlatego niezbędne jest aby myć powierzchnie szklane często, tak aby utrzymać je w czystości. Aby nie pozostawić smug i zacieków należy pamiętać o stosowaniu bezpiecznych i dedykowanych preparatów do mycia powierzchni szklanych.

Czym myć okna, szyby i lustra?

Środki czyszczące należy wybierać ze względu na rodzaj materiału z jakiego wykonana jest powierzchnia. Dedykowane preparaty i akcesoria do sprzątania zapewnią skuteczne pozbycie się zabrudzeń. Do mycia okien oraz powierzchni szklanych należy stosować odpowiednie środki czyszczące dedykowane do takich właśnie powierzchni. Preparatem, który jest zalecany do mycia, polerowania i odtłuszczania powierzchni szklanych jest Thomil Crystal. Produkt bardzo szybko odparowuje i pozostawia przyjemny kokosowy zapach. Preparat z łatwością czyści szklane powierzchnie, nabłyszcza je nie pozostawiając śladów ani smug. Po jego użyciu czyszczone powierzchnie mają lepszą odporność na brud. Produkt nadaje się do czyszczenia i odtłuszczania: luster, szyb okiennych, szkła, ceramiki i witryn. Środek polecany do użycia podczas sprzątania: hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, firm sprzątających, firm usługowych, centra medyczne, klinik, szpitali i gabinetów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi biurami handlowymi i doradcami w celu dobrania oferty!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..