Na środku ściany w łazience znajduje się toaleta. Toaleta ma zapchany odpływ. Powyzej znajduje się spłuczka a po boku papier toaletowy.
Sposób na zapchany odpływ w toalecie!

Zapchany odpływ w toalecie to problem, z którym spotykamy się nie tylko w domu, a przede wszystkim w toaletach publicznych np. w hotelach czy restauracjach. W sytuacji nieudrożnionej rury skorzystanie z toalety jest utrudnione lub jest po prostu niemożliwe. Co zrobić w zwiazku z problemem zatkanych odpływów kanalizacyjnych? Jakie środki chemiczne do czyszczenia wybrać?

Przyczyny zatkania toalety

Problem zapchanego odpływu toalety wywołują różne czynniki. Najczęstszymi powodami, które powodują niedrożność toalety są:

– zbyt duża ilość papieru zalegająca w muszli klozetowej,

– spuszczanie w toalecie środków higieny osobistej to z pewnością papierowe ręczniki, tampony, podpaski czy waciki,

– zepsuta spłuczka,

-stare rury, które sprzyjają osadzaniu się nieczystości,

-brak prewencyjnego, regularnego czyszczenia kanalizacji.

Sposoby na zapchany odpływ

Domowe metody odtykania rur i odpływów nie działają w przypadku ciężkich problemów, ponieważ często zawodzą. Wówczas warto sięgnąć po profesjonalne preparaty zajmują się usuwaniem trudnych zatorów. Do skutecznego udrażniania rur kanalizacyjnych polecamy profesjonalne środki chemiczne. Produkty te swoją mocą działania przewyższają domowe sposoby i są bardziej skuteczne. Dzięki dużym stężeniu składników usuwanie zatoru jest mniej czasochłonne. W związku z tym zawsze należy pamiętać o systematycznym czyszczeniu toalety, dzięki czemu z pewnością zapobiegniesz zapychaniu odpływów w przyszłości. 

Profesjonalne środki chemiczne do udrażniania rur i odpływów

Haglaitner X PRESS to płynny detergent służący do udrażniania odpływów kanalizacji. Preparat skutecznie i szybko radzi sobie z powstałymi zatorami z osadów tłuszczu, mydła, włosów i resztek żywności. Środek po użyciu nie pozostawia niebezpiecznych oparów co sprawia że że jest przyjemny w użyciu. Jest bezpieczny dla rur i neutralizuje nieprzyjemne zapachu, które powstały przez nadmierne nagromadzenie się bakterii.Produkt dedykowany jest do stosowania przy udrażnianiu odpływów kuchennych i sanitarnych.

Diversey Domestos Professional Unblocker Gel to środek dedykowany do skutecznego odblokowywania rur i odpływów. Alkaliczna formuła żelu powoduje szybkie udrożnienie odpływów kanalizacyjnych, a jednocześnie usuwa nieprzyjemne zapachy. Produkt  przywiera do powierzchni i jest bezpieczny dla wszystkich typów rur.  Środek polecany jest do miejsc w których często spotykane są problemy z drożnością rur np. w restauracjach i hotelach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi biurami handlowymi i doradcami w celu dobrania oferty!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..