Pralka z włożonym ręcznikiem. Przygotowanie do prania
Jakie produkty do prania wybrać dla HoReCa?

Wizytówką każdego hotelu jest świeża pościel, czyste i miękkie ręczniki hotelowe, a restauracji śnieżnobiałe i wyprasowane obrusy oraz serwetki. Dzięki tak przygotowanym tekstyliom zapewnisz wysoki standard funkcjonowania każdego obiektu hotelowego i restauracji. Aby umożliwić stały dostęp do czystych fartuchów, obrusów i innych używanych materiałów należy dobrze zorganizować system prania w Twoim obiekcie. W jakie produkty do czyszczenia tkanin należy wyposażyć hotel? Jaki proszek do prania wybrać do wyczyszczenia trudnych plam z pościeli?

Jaki proszek do prania wybrać do hoteli i restauracji?

Szeroki wybór proszków do prania sprawia, że decyzja o tym który proszek wybrać jest o wiele trudniejsza. Znalezienie odpowiedniego środka piorącego wymaga odpowiedzi na pytanie: jakie materiały chcesz wyprać? Aby prawidłowo wybrać proszek do czyszczenia tekstyliów należy podzielić tkaniny ze względu na kolor i materiał. Firany, fartuchy czy inne kolorowe materiały, aby nie uległy zblednięciu należy wyprać w proszku do kolorowych tkanin. Dzięki temu dany materiał zachowa na dłużej intensywny kolor. Do białych obrusów, czy pościeli należy używać proszku do prania białego. Materiały o tym kolorze gdy stracą świeżą biel wyglądają niechlujnie i mogą odstraszyć klientów. Dobry proszek nie może wypłukiwać barwnika z tkanin oraz musi spełniać funkcje dokładnego prania nawet w niskiej temperaturze. Oferowane przez Nas proszki do prania Thomilmatic Len- Plus oraz Perfect głęboko wnikają między włókna materiału wyciągając najbardziej uporczywy brud i nie powodują zmniejszenia intensywności kolorów tkanin.

Sposób na piękny zapach po wypraniu!

Świeży i przyjemny zapach pościeli doceni każdy hotelowy gość. Dlatego nie należy zapominać przy praniu o płynie do płukaniu tkanin. Zmiękcza tkaniny, dzięki czemu podczas prania nie ulegają zniszczeniu. Zastosowanie płynu do płukania sprawia także, że pranie szybciej wysycha. Posiada również właściwości antystatyczne, a tkaniny po wypraniu łatwiej się prasuje. Płyn do płukania nadaje przede wszystkim tkaninom piękny i długotrwały zapach. W naszej ofercie znajdziesz płyny do płukania marki Thomil o zapachu lawendy i róży, które odświeżą wszystkie tekstylia w hotelu i restauracji.

Jak pozbyć się trudnych plam z pościeli?

Odplamiacze do tkanin poradzą sobie z plamami pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Plamy z potu na pościeli powinno się jak najszybciej usunąć, ponieważ pot może zmienić kolor tkaniny. Zanim przystąpi się do czyszczenia i prania, trzeba wypłukać tkaninę w letniej wodzie. Wyjątkowo uporczywe plamy z potu na białym odpornym materiale wyczyści odplamiacz. Dzięki temu, że można go użyć miejscowo pozwala na precyzyjne i łatwe usunięcie brudu w czasie programu prania. Aby materiał był dodatkowo odporny na zabrudzenia można użyć krochmalu, który działa jako środek łączący włókna. Ten produkt jest szczególnie sprawdzi się przy utwardzaniu obrusów, bawełny, syntetycznego, a także naturalnego jedwabiu. Thomilmatic D-Matic to odplamiacz do tkanin, który wzmacnia właściwości środków piorących. Działa miejscowo na plamy, dzięki czemu szybko i skutecznie pomaga usunąć uporczywy brud z tkanin.

Profesjonalne środki do prania dla hoteli i gastronomii

Wybierając chemię to mycia i sprzątania w hotelu, czy w gastornomii nie nalezy zapominać o środkach do prania. Szeroki wybór profesjonalnych środków do czyszczenia tkanin marki Thomil zapewni skuteczne pozbycie się plam i ekonomiczne zużycie produktów. W ofercie posiadamy proszki do prania, płyny do płukania oraz odplamiacze w różnych pojemnościach, które sprawdzą się w hotelach, gastronomii i placówkach medycznych.

Skontaktuj się z naszymi biurami handlowymi i doradcami w celu dobrania oferty!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..