Odział Kraków

Magdalena Piszczek
Controlling Manager

+48 665 600 000
12 323 63 44

magda.p@chemitech.com.pl

Andrea Pietrow
Specjalista ds. Rozliczeń i Windykacji

+48 607 765 324
12 323 63 46

andrea.p@chemitech.com.pl

Katarzyna Wilk
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 724 700 000
12 323 63 41

katarzyna.w@chemitech.com.pl

Izabela Szewczyk
Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 724 900 000
12 323 63 42

izabela.s@chemitech.com.pl

Karolina Regdosz
Office Manager


+48 785 300 000
12 323 63 43

karolina.r@chemitech.com.pl

Natalia Kisiel
Import Manager


+48 725 900 000
12 323 63 47

natalia.k@chemitech.com.pl

Anna Wolnicka
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 697 240 004

wolnicka.a@chemitech.com.pl

Adam Czekała
Key Account Manager

+48 724 400 000

adam.cz@chemitech.com.pl

Kamil Kowalczyk
Account Manager

+48 785 000 008

kamil.k@chemitech.com.pl

Przemysław Suder
Account Manager

+48 695 075 999

przemyslaw.s@chemitech.com.pl

Monika Puczyńska
Account Manager

+48 725 800 000

monika.p@chemitech.com.pl

Odział Warszawa

Barbara Orzelska
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 724 400 000
22 762 87 86

warszawa@chemitech.com.pl

Monika Olejniczak
Młodszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 785 300 000
22 463 98 88

monika.o@chemitech.com.pl

Sebastian Wasiak
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 697 560 001

sebastian.w@chemitech.com.pl

Ilona Grużewska
Account Manager

+48 725 500 500

ilona.g@chemitech.com.pl

Adrian Wasiak
Account Manager

+48 721 500 000

adrian.w@chemitech.com.pl

Dominik Pyzel
Account Manager

+48 725 700 000

dominik.p@chemitech.com.pl

Oddział Wrocław

Katarzyna Serocka
Młodszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 722 300 000
71 333 23 15

wroclaw@chemitech.com.pl

Jarosław Woźniczka
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 693 070 001

jarek.w@chemitech.com.pl

Paweł Zuzel
Key Account Manager

+48 724 500 000

pawel.z@chemitech.com.pl

Paweł Sadłowski
Account Manager

+48 570 300 085

pawel.s@chemitech.com.pl

Dawid Dolny
Account Manager

+48 725 600 000

dawid.d@chemitech.com.pl