Oddział Kraków

Magdalena Piszczek
Controlling Manager



magda.p@chemitech.com.pl
Aleksandra Kłusek
Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Windykacji

+48 607 765 324
+48 (12) 323 63 46
aleksandra.k@chemitech.com.pl
Katarzyna Wilk
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 724 700 000
+48 (12) 323 63 41
katarzyna.w@chemitech.com.pl
Karolina Regdosz
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 785 300 000
+48 (12) 323 63 42
karolina.r@chemitech.com.pl
Wioletta Święch
Specjalista ds. Obsługi Sklepu Internetowego

+48 690 000 581
+48 (12) 323 63 43
wioletta.s@chemitech.com.pl
Natalia Kisiel
Office Manager


+48 725 900 000
+48 (12) 323 63 47
natalia.k@chemitech.com.pl
Dorota Karska-Musiał
Biuro obsługi klienta

+48 724 900 000
+48 (12) 323 63 43
dorota.k@chemitech.com.pl
Anna Wolnicka
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 697 240 004
wolnicka.a@chemitech.com.pl
Adam Czekała
Key Account Manager

+48 724 400 000
adam.cz@chemitech.com.pl
Kamil Kowalczyk
Account Manager

+48 785 000 008
kamil.k@chemitech.com.pl
Przemysław Suder
Account Manager

+48 666 665 393
przemyslaw.s@chemitech.com.pl
Luiza Leżuch
Account Manager

+48 570 300 085
luiza.l@chemitech.com.pl
Kamil Szukiel
Account Manager

+48 666 665 207
kamil.sz@chemitech.com.pl

Oddział Warszawa

Barbara Orzelska
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 721 700 000
(22) 762 87 86
warszawa@chemitech.com.pl
Natalia Lipińska
Młodszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 721 700 000
(22) 762 87 86
natalia.l@chemitech.com.pl
Sebastian Wasiak
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 697 560 001
sebastian.w@chemitech.com.pl
Adrian Wasiak
Account Manager

+48 721 500 000
adrian.w@chemitech.com.pl
Dominik Pyzel
Account Manager

+48 725 700 000
dominik.p@chemitech.com.pl
Karolina Lelito
Account Manager

+48 666 665 302
karolina.l@chemitech.com.pl

Oddział Wrocław

Katarzyna Serocka
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 722 300 000
(71) 333 23 15
wroclaw@chemitech.com.pl
Katarzyna Michalska
Młodszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 722 300 000
(71) 333 23 15
biuro.wroclaw@chemitech.com.pl
Jarosław Woźniczka
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 693 070 001
jarek.w@chemitech.com.pl
Paweł Zuzel
Key Account Manager

+48 724 500 000
pawel.z@chemitech.com.pl
Łukasz Soballa
Account Manager

+48 725 800 000
lukasz.s@chemitech.com.pl