Oddział Kraków

Magdalena Piszczek
Controlling Manager




magda.p@chemitech.com.pl
Andrea Pietrow
Specjalista ds. Rozliczeń i Windykacji

+48 607 765 324
+48 (12) 323 63 46

andrea.p@chemitech.com.pl
Katarzyna Wilk
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 724 700 000
+48 (12) 323 63 41

katarzyna.w@chemitech.com.pl
Izabela Szewczyk
Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 724 900 000
+48 (12) 323 63 42

izabela.s@chemitech.com.pl
Karolina Regdosz
Office Manager


+48 785 300 000
+48 (12) 323 63 43

karolina.r@chemitech.com.pl
Natalia Kisiel
Import Manager


+48 725 900 000
+48 (12) 323 63 47

natalia.k@chemitech.com.pl
Anna Wolnicka
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 697 240 004

wolnicka.a@chemitech.com.pl
Adam Czekała
Key Account Manager

+48 724 400 000

adam.cz@chemitech.com.pl
Kamil Kowalczyk
Account Manager

+48 785 000 008

kamil.k@chemitech.com.pl
Przemysław Suder
Account Manager

+48 695 075 999

przemyslaw.s@chemitech.com.pl
Albert Łosak
Account Manager

+48 570 300 085

albert.l@chemitech.com.pl

Oddział Warszawa

Barbara Orzelska
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 721 700 000
22 762 87 86

warszawa@chemitech.com.pl
Sebastian Wasiak
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 697 560 001

sebastian.w@chemitech.com.pl
Ilona Grużewska
Account Manager

+48 725 500 000

ilona.g@chemitech.com.pl
Adrian Wasiak
Account Manager

+48 721 500 000

adrian.w@chemitech.com.pl
Dominik Pyzel
Account Manager

+48 725 700 000

dominik.p@chemitech.com.pl
Radosław Laudański
Account Manager

+48 725 800 000

radoslaw.l@chemitech.com.pl

Oddział Wrocław

Katarzyna Serocka
Starszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 722 300 000
(71) 333 23 15

wroclaw@chemitech.com.pl
Magdalena Sadko
Młodszy Specjalista ds. Zakupów i Sprzedaży

+48 722 300 000
(71) 333 23 15

biuro.wroclaw@chemitech.com.pl
Jarosław Woźniczka
Dyrektor Regionu / Product Manager

+48 693 070 001

jarek.w@chemitech.com.pl
Paweł Zuzel
Key Account Manager

+48 724 500 000

pawel.z@chemitech.com.pl
Dawid Dolny
Account Manager

+48 725 600 000

dawid.d@chemitech.com.pl