Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Z roku na rok rośnie liczba osób, które robią zakupy przez Internet. Klienci korzystający z usług e-commerce cenią sobie przede wszystkim całodobową dostępność, możliwość porównywania produktów oraz wygodę płatności i dostawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy sprzedaż internetową na trzech platformach: higiena24.com, adacosmetics.pl oraz pastyikremy.pl.

Higiena24.com to sklep internetowy poświęcony produktom z zakresu chemii profesjonalnej i gospodarczej, środków czystości, artykułów higienicznych oraz dezynfekcji. Oferta sklepu jest skierowana zarówno do osób indywidualnych, które poszukują skutecznych produktów do sprzątania mieszkania, domu, czy garażu, a także do profesjonalnych firm sprzątających, przedsiębiorstw, warsztatów, a także gabinetów lekarskich, hoteli i gastronomii.

Adacosmetics.pl to sklep internetowy z kosmetykami i galanterią hotelową niemieckiej marki ADA Cosmetics. W naszym portfolio zakupowym znajdują się zarówno jednorazowe kosmetyki hotelowe jak i ekonomiczne systemy dozowania: Smart Care, press+wash oraz ILLI 1 i ILLI 2, a także pełna gama akcesoriów hotelowych: igielników, kapci hotelowych, czepków oraz czyścików do butów. Produkty ADA Cosmetics skierowane są zarówno dla właścicieli prywatnych apartamentów i pensjonatów oraz dla wyposażenia eleganckich, sieciowych hoteli.

Sklep internetowy Pasty i Kremy to platforma zakupowa poświęcona produktom do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji skóry dłoni w miejscu pracy. Dla wszystkich tych, którzy mają częsty kontakt z zabrudzeniami przemysłowymi oraz pracowników, którzy narażeni są na zawodowe choroby skóry. Oferta mydeł, past czyszczących do rąk, środków do dezynfekcji oraz kremów pielęgnacyjnych skierowana jest dla pracowników z sektora przemysłu i motoryzacji, służby zdrowia, gastronomii i gabinetów kosmetycznych.