Profesjonalne środki czystości o wyjątkowym zapachu

Zapach to potężne narzędzie, które wpływa na nasze samopoczucie i na to, jak postrzegamy świat.  Miła woń obniża poziom stresu, poprawia pamięć, dodaje energii i wywołuje wspomnienia. Zakłady pracy to miejsca, w których powinny być rozprzestrzeniane zapachy sprzyjające relaksowi, aktywizujące i motywujące do działania. Nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu oznacza niedostateczną dbałość o czystość, co może odstraszyć klientów i źle oddziaływać na pracowników. Niestety produkty użyte do sprzątania miejsc pracy często pozostawiają wyczuwalny niedogodny zapach. Łatwo jednak temu problemowi zaradzić i wyposażyć firmę w specjalistyczną chemię to mycia i sprzątania, która charakteryzuje się dużą skutecznością, a jednocześnie miłym zapachem.

Chemia profesjonalna Thomil

Thomil jest to Hiszpański producent chemii profesjonalnej. W swojej ofercie posiada środki do czyszczenia powierzchni, mycia i pielęgnacji podłóg, prania oraz zmywania naczyń. Do użytku profesjonalnego m.in. w gastronomii, pralniach chemicznych, myjniach samochodowych oraz przez firmy sprzątające. Oferuje produkty posiadające wyczuwalny przyjemny aromat, który z pewnością wpłynie pozytywnie na nastrój pracowników i klientów.

Migdałowa skuteczność

Thomil Gel WC jest to żel o przyjemnym migdałowym zapachu, służący do czyszczenia toalet, mycia powierzchni i wyposażenia w łazienkach. Produkt z łatwością usuwa uporczywe, rdzawe zabrudzenia, plamy z uryny oraz naloty z białego kamienia wodnego. Produkt nadaje się do czyszczenia i odkamieniania: kranów, wanien, płytek, muszli klozetowych, bidetów lub pisuarów. Produkt szczególnie polecany do:

 • hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, kempingów, domów opieki, domów spokojnej starości, schronisk.
 • szkół, żłobków, przedszkoli, uniwersytetów, centrów treningowych, sal konferencyjnych, biur, recepcji, sklepów
 • firm sprzątających, firm usługowych

Kokosowy błysk

Thomil Crystal to środek dedykowany do mycia, polerowania i odtłuszczania powierzchni szklanych. Produkt bardzo szybko odparowuje i pozostawiając przyjemny kokosowy zapach. Preparat z łatwością czyści szklane powierzchnie, nabłyszcza je nie pozostawiając śladów ani smug. Po jego użyciu czyszczone powierzchnie mają lepszą odporność na brud. Produkt nadaje się do czyszczenia i odtłuszczania: luster, szyb okiennych, szkła, ceramiki i witryn. Środek polecany do użycia podczas sprzątania:

 • hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, kempingów, domów opieki, domów spokojnej starości, schronisk.
 • firm sprzątających, firm usługowych.
 • centra medyczne, kliniki, szpitale, sanatoria, gabinety dentystyczne, gabinety fizjoterapeutyczne, gabinety weterynaryjne, salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne.

Brzoskwiniowa czystość

Thomil Bio Neutral Peach to uniwersalny płyn do mycia podłóg na bazie bioalkoholu o brzoskwiniowym zapachu. Umożliwia bardzo dokładne mycie wszystkich wodoodpornych posadzek, a także polerowanie podłóg ceramicznych lub kamiennych. Płyn do podłóg szybko odparowuje nie pozostawiając smug i śladów. Brzoskwiniowy zapach gwarantuje przyjemne uczucie świeżości przez długi czas. Produkt dedykowany do:

 • hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, kempingów, domów opieki, domów spokojnej starości, schronisk.
 •  firm sprzątających, firm usługowych.
 • szkół, żłobków, przedszkoli, uniwersytetów, centrów treningowych, sal konferencyjnych, biur, recepcji, sklepów.
 • barów, kawiarni, restauracji, cukierni, pubów, dyskotek, pomieszczeń funkcyjnych, centrów rozrywki, pomieszczeń szpitalnych, szkół.

Miętowe odświeżenie

Thomil Multi Herbal to uniwersalny środek do szybkiego czyszczenia powierzchni wodoodpornych bez spłukiwania. Preparat bardzo szybko odparowuje dzięki czemu po użyciu nie zostawia śladów ani smug. Dzięki dodatkowi miętowej esencji produkt pozostawia na mytych powierzchniach wyjątkowo świeży i przyjemny zapach. Produkt nadaje się do czyszczenia: lad, blatów, witryn, stolików i mebli. Preparat szczególnie polecany do:

 •  hoteli, moteli, domów wczasowych, kwater prywatnych, kempingów, domów opieki, domów spokojnej starości, schronisk.
 • rzeźni, sklepów spożywczych, piekarni, super i hipermarketów, firm produkcyjnych, mleczarni, winiarni.
 •  barów, kawiarni, restauracji, cukierni, pubów, dyskotek, pomieszczeń funkcyjnych, centrów rozrywki, pomieszczeń szpitalnych, szkół.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi biurami handlowymi i doradcami w celu dobrania oferty!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..