Nieprzyjemny zapach z łazienki – jak go usunąć?

Najczęstszym problemem utrzymania odpowiedniego poziomu czystości w toaletach publicznych jest niewystarczająca ilość materiałów eksploatacyjnych oraz brud i nieprzyjemne zapachy.  W związku z tym takie miejsca wymagają odpowiedniego systemu utrzymania czystości. Profesjonalne produkty do neutralizacji i odświeżania powietrza sprawią, że nieprzyjemny zapach z łazienki zniknie.

Sposób na brzydki zapach w łazience

Długotrwały świeży zapach w toaletach zapewnią odświeżacze FRE PRO. Produkty te poprawiają komfort użytkowania toalet i usuwają nieprzyjemny zapch z łazienki. Są funkcjonalne i proste w montażu. Różnorodny kształt i zapach wkładek zapewniają odpowiednie dopasowanie odświeżacza do pomieszczenia.  Możliwość uwalniania zapachu we wskazanym czasie, sprawi długotrwałe wypełnienie łązienki przyjemnym aromatem. Odświeżacze powietrza do toalety sprawdzą się w toaletach publicznych oraz miejscach pracy m.in. urzędach, biurach, galeriach handlowych, na lotniskach, dworcach, basenach, innych obiektach sportowych.

Nieprzyjemny zapach z toalety- jak się pozbyć?

W naszym asortymencie znajdą Państwo profesjonalne zawieszki zapachowe FRE PRO do zawieszania na zewnątrz muszli klozetowej. Odświeżacz Bowl Clip wystarcza na długi czas użytkowania. Ponadto występuje w wielu przyjemnych zapachach, a przede wszystkim jest łatwy w montażu. Uniwersalny kształt zawieszki pozwala na dopasowanie jej do większości standardowych muszli klozetowych, a dzięki przezroczystym designowi dobrze się prezentuje. Odświeżacz nie ulega rozpuszczeniu, ani nie zanieczyszcza wody.

W ofercie mogą Państwo również znaleźć odświeżacze powietrza FRE PRO Eco Air 2.0. Wkładki do odświeżacza uwalniają stopniowo zapach przez 30 dni i nie wymagają zasilania bateryjnego do działania. Jest to produkt ekologiczny ze względu na to, że nadaje się do recyklingu. Odświeżacz sprawdzi sięprzede wszystkim w dużych toaletach publicznych, w salach konferencyjnych, lobby oraz w ciągach komunikacyjnych, ponieważ skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach z łazienki. Produkt polecany jest do miejsc wymagających prostego rozwiązania, a jednocześnie zapewnienia skutecznej neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Oferujemy również wkładki zapachowe do pisuaru WAVE 2.0 marki FRE PRO, które zapewniają odświeżenie pisuaru przez 30dni. Dzięki wydzielaniu enzymatycznych bakterii oraz zastosowaniu dłuższych wypustek skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach. Wkładka zmniejsza rozprysk, co zapewnia skrócenie czasu czyszczenia pisuaru nawet o 50% i zapobiega zatykaniu się odpływu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi biurami handlowymi i doradcami w celu dobrania oferty!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..