W korytarzu stoi osoba sprzątająca mopem podłogę. Kobieta używa wózek do sprzątania.
Jakie wózki do sprzątania wybrać?

Obiekty takie jak hotele, szkoły, biura, restauracje, czy też placówki służby zdrowia to miejsca trudne w utrzymaniu czystości. Tak duże powierzchnie z pewnością wymagają specjalnych środków czystości i profesjonalnych akcesoriów do sprzątania. Personel dbający o zachowanie wysokiego poziomu higieny w takich obiektach oraz zewnętrzne firmy sprzątające potrzebują dedykowanych narzędzi takich jak wózki do sprzątania, mopy, ścierki, ponieważ pomagają im w pracy.

Dlaczego warto wybrać wózki do sprzątania?

Wózki serwisowe to nowoczesne produkty, które są istotnym elementem podczas do sprzątania specjalistycznego. Ponieważ zawierają wiele elementów, które w zależności od potrzeb można wymieniać wózki sprzątające można przystosowywać do każdego rodzaju pomieszczenia.

Celem wdrożenia do systemu higieny pomieszczeń wózków do sprzątania jest przede wszystkim przyspieszenie oraz poprawienie jakości czyszczenia dzięki ułatwieniu pracy personelowi odpowiedzialnemu za sprzątanie. Kompaktowe wózki do sprzątania dzięki swojej mobilności mogą być z łatwością przemieszczane, ponieważ posiadają kółka. Ze względu na to, że posiadają dodatkowe miejsce na chemię do mycia oraz akcesoria do sprzątania w wózku umożliwiają oszczędność czasu. W związku z tym personel sprzątający nie musi wracać co chwile do pomieszczenia socjalnego po brakujące przedmioty. Podsumowując, te rozwiązania sprawiają, że osoby sprzątające nie muszą podnosić ciężkich wiader i środków czystości, co wpływa pozytywnie na ergonomię ich pracy.  

Do jakich miejsc są potrzebne wózki sprzątające?

Wózki porządkowe sprawdzają się prawie w każdej branży, ponieważ są wszechstronnym i funkcjonalnym elementem systemu sprzatania powierzchni. Określone modele wózków są dedykowane do danych obiektów w zależności od ich zapotrzebowania i powierzchni. W wózki sprzątające sprawdzą się przede wszystkim w takich miejscach jak:

  1. Galerie handlowe i sklepy
  2. Zakłady produkcyjne i przemysłowe
  3. Szpitale i przychodnie
  4. Hotele i motele
  5. Biura i urzędy
  6. Szkoły i przedszkola
  7. Hale sportowe
  8. Domy i inne mniejsze pomieszczenia

Akcesoria dodatkowe wózków do sprzątania

Wózki serwisowe są najczęściej wyposażone w różne środki czystości i inne niezbędne akcesoria do sprzątania. W związku z tym wyposażenie wózka do sprzątania w odpowiednie narzędzia pozwoli personelowi na szybsze uporządkowanie pomieszczeń. Ważnymi elementami, które powinny znaleźć się w wózku serwisowym są:

Profesjonalne wózki do sprzątania

W naszej ofercie znajdą Państwo wytrzymałe i funkcjonalne wózki serwisowe, które znacząco ułatwią i usprawnią pracę. Profesjonalne wózki serwisowe do sprzątania sprawdzą się przede wszystkim w hotelach, obiektach usługowych, w biurach i w każdym obiekcie o średniej i dużej powierzchni.

Zestaw Vileda UltraSpeed zawiera lekkie, wytrzymałe wiadro z ergonomiczną rączką. Jego prostokątny kształt zwiększa jego stabilność, a wgłębienie w dolnej części ułatwia wylewanie z niego wody. W zestawie wózka sprzątającego otrzymasz również mop MicroSpeedPlus, kij, wyciskarkę oraz zintegrowany z wyciskarką uchwyt na kij ułatwiający obsługę.

UltraSpeed Mini od Vileda to zestaw wózków do sprzątania sprawdzający się w niewielkich powierzchniach (10 -30 m²). Wózek serwisowy wyposażony jest w wiadro z wyciskarką, wkład do mopa z mikrowłókien, uchwyt do mopa oraz kij. UltraSpeed Mini to wózki sprzątające pozwalające na wyczyszczenie takich powierzchni jak płytki, ściany, listwy przypodłogowe w sanitariacie, czy kuchni lub w innych trudno dostępnych miejscach.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..