Na biurku położone są dwa pudełka, w których znajdują się chusteczki higieniczne. W tle obrazka są laptop i krzesło obrotowe.
Chusteczki higieniczne- jakie wybrać do firmy?

Chusteczki higieniczne to nieodłączny element codziennej higieny każdego człowieka. Używamy ich przynajmniej kilka razy w ciągu dnia podczas np. wytarcia nosa, czyszczenia okularów, czy przetarcia biurka. Sprawdzają się podczas pracy w każdej firmie, w hotelu, biurze, czy w restauracji. Wyposażenie firmy w artykuły higieniczne może przede wszystkim wpłynąć pozytywnie na opinię firmy oraz podnieść komfort w firmowej toalecie. Wysokiej jakości chusteczki zapewnią zadowolenie Twoich klientów, gości oraz pracowników.

Z czego są zrobione chusteczki higieniczne?

Chusteczki higieniczne marki Satino by WEPA wykonane są z trzech warstw świeżej celulozy supersoft, dzięki czemu nie podrażniają skóry. W przeciwieństwie do zwykłych chusteczek są bardzo miękkie, ponieważ ich struktura sprawia, że są miłe w dotyku. Są jednorazowe dzięki czemu są bardziej higieniczne niż tradycyjne chustki wielorazowe. Chusteczka higieniczna z celulozy ulega biodegradacji, podczas gdy inne dostępne na rynku nie są biodegradowalne. Chusteczki marki Satino by WEPA posiadają certyfikat FSC Mix. Oznacza to, że co najmniej 70% surowca pochodzi z certyfikowanych zasobów leśnych lub z recyklingu, a 30% – z zasobów kontrolowanych. 

Gdzie wyrzucać chusteczki higieniczne?

Chusteczek higienicznych przede wszystkim nie należy wyrzucać do toalety, ponieważ może to spowodować zatory w odpływie. Skutkiem czego może być zapchanie toalety i nieprzyjemny zapach. Sposób na zapchany odpływ w toalecie znajdziesz TUTAJ!

Według prawidłowych zasad segregacji odpadami należy oddzielać surowce od odpadów, które nie nadają się do powtórnego przetworzenia. Dlatego zużytych chusteczek nie można wyrzucać do pojemników z papierem. Chusteczki jednorazowe powinno się wyrzucać do pojemnika z odpadami zmieszanymi. Szczegółowy sposób segregacji określa rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz.U. z 2017 r. poz. 19). 

Chusteczki higieniczne w pudełku

Reasumując, aby wybrać chusteczki higieniczne do Twojej firmy należy brać pod uwagę kilka czynników m.in. skład i odpowiednią strukturę chusteczki. Certyfikaty, które potwierdzają ich biodegradowalność dodatkowo podniosą zadowolenie gości odwiedzających Twoją firmę. Kolejnym aspektem jest komfortowe opakowanie dzięki, któremu z łatwością każdy będzie mieć do nich dostęp. Dodatkowym atutem chusteczek producenta Satino by WEPA są ozdobne i stylowe pudełka na chusteczki. Chusteczki higieniczne w pudełku sprawdzą się w firmach, w których muszą być wydawane w prosty, szybki i atrakcyjny sposób. Takie rozwiązanie nie wymaga konieczności stosowania dodatkowych dozowników lub systemów dozowników.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy, dodaj swój..